Benefity

Ako nové, len lacnejšie

Nové autá s prvými kilometrami v prevádzke strácajú až tretinu svojej ceny. Širokou ponukou mladých áut vám prinášame kvalitu s reálnou úsporou až do 40 % pôvodnej ceny. Doprajte si radosť z výhodného nákupu zánovného auta. Zaslúžite si ju.

Všetky značky na jednom mieste

Vyberte si až z 25 značiek a stoviek modelov na jednom mieste. Všetky vozidlá máme vždy skladom a bez čakania v rôznych stupňoch výbavy. Presadnúť do nového môžete ešte dnes.

Úspora až 40%

Úspora až do 40 %
oproti cenám nových áut

Pokiaľ hľadáte vozidlo takmer na úrovni nového, len do neho nechcete zbytočne investovať, ste na správnom mieste. Ušetrite až do 40 % ceny nového auta obstaraním si našich zánovných áut.


Nekompromisní kvalita

Nekompromisná kvalita
zánovných áut

Nakupujeme pre vás len tie najlepšie autá priamo od autosalónov, leasingových spoločností a obchodných firiem na Slovensku. Vyberte si zo širokej ponuky zánovných, ročných, manažérskych, luxusných a predvádzacích áut. Ku každému autu vám poskytujeme certifikát kvality vozidla.


Garance stavu kilometrů

Garancia stavu kilometrov

Každé auto pred nákupom dôsledne preverujeme po technickej i právnej stránke. Ponúkané autá majú preverenú históriu, istotu pôvodu i stavu kilometrov. Ku všetkým autám vám tak vždy poskytujeme doživotnú záruku na legálny pôvod auta a garanciu najazdených kilometrov.


Předvedení vozu kdekoli po celé ČR

Predvedenie auta
kdekoľvek na celom Slovensku

Vybrané auto dovezieme na vašu najbližšiu predajňu po celom Slovensku. Taktiež môžete využiť našu exkluzívnu službu, ktorou je bezplatné predvedenie vybraného auta priamo u vás doma do 24 hodín. Nasadnite do vybraného auta a vydajte sa na skúšobnú jazdu mestom.


Komfortní výměna vozu

Komfortná výmena auta

Užite si radosť z nového auta a starosti so starým nechajte na nás. Ponížime vám obstarávaciu cenu nového auta. Prevezmeme všetky právne záruky a vaše auto umiestníme do siete autobazárov.


Dostupné financování

Dostupné financovanie
i poistenie na mieru

Pripravíme vám financovanie auta na mieru. Nízke splátky, bez poplatkov, bez akontácie i bez navýšenia. Taktiež vám nájdeme najvýhodnejšiu ponuku poistenia. Vyriešte všetko jedinou návštěvou.


7 dnů na výměnu vozu zdarma

7 dní na výmenu auta zdarma

Pokiaľ vám alebo vašej rodine nebude zakúpené auto v čomkoľvek vyhovovať, môžete ho bez udania dôvodu až do 7 dní bezplatne vymeniť za iné auto.


Servisní služby

Servisné služby
motoristom

Keď vám skončí pravidelný servisný interval, využite možnosti údržby a servisu v Mototechna servise, ktorý slúži motoristom spoľahlivo už niekoľko generácií.


Vozový park

Vozový park
pod kontrolou

Získajte nový motor pre vaše podnikanie, reálné úspory TCO i flexibilitu. Zjednoťte, plánujte a obnovujte pravidelne váš vozový park s garantovanou odkupnou cenou podľa najazdených km.