Ako nové, len lacnejšie

Nové autá s prvými kilometrami v prevádzke strácajú až tretinu svojej ceny. Širokou ponukou mladých áut vám prinášame kvalitu s reálnou úsporou až do 40 % pôvodnej ceny. Doprajte si radosť z výhodného nákupu zánovného auta. Zaslúžite si ju.

Úspora až do 40 % oproti cenám nových áut

Pokiaľ hľadáte vozidlo takmer na úrovni nového, len do neho nechcete zbytočne investovať, ste na správnom mieste. Ušetrite až do 40 % ceny nového auta obstaraním si našich zánovných áut.

Nekompromisná kvalita zánovných áut

Nakupujeme pre vás len tie najlepšie autá priamo od autosalónov, leasingových spoločností a obchodných firiem na Slovensku. Vyberte si zo širokej ponuky zánovných, ročných, manažérskych, luxusných a predvádzacích áut. Ku každému autu vám poskytujeme certifikát kvality vozidla.

Garancia stavu kilometrov

Každé auto pred nákupom dôsledne preverujeme po technickej i právnej stránke. Ponúkané autá majú preverenú históriu, istotu pôvodu i stavu kilometrov. Ku všetkým autám vám tak vždy poskytujeme doživotnú záruku na legálny pôvod auta a garanciu najazdených kilometrov.

Predvedenie auta kdekoľvek na celom Slovensku

Vybrané auto dovezieme bezplatne na vašu najbližšiu predajňu po celom Slovensku. Taktiež môžete využiť našu exkluzívnu službu, ktorou je bezplatné predvedenie vybraného auta priamo u vás doma do 24 hodín. Nasadnite do vybraného auta a vydajte sa na skúšobnú jazdu mestom.

Komfortná výmena auta

Užite si radosť z nového auta a starosti so starým nechajte na nás. Ponížime vám obstarávaciu cenu nového auta. Prevezmeme všetky právne záruky a vaše auto umiestníme do siete autobazárov.

Dostupné financovanie i poistenie na mieru

Pripravíme vám financovanie auta na mieru. Nízke splátky, bez poplatkov, bez akontácie i bez navýšenia. Taktiež vám nájdeme najvýhodnejšiu ponuku poistenia. Vyriešte všetko jedinou návštěvou.

7 dní na výmenu auta zdarma

Pokiaľ vám alebo vašej rodine nebude zakúpené auto v čomkoľvek vyhovovať, môžete ho bez udania dôvodu až do 7 dní bezplatne vymeniť za iné auto.

Servisné služby motoristom

Keď vám skončí pravidelný servisný interval, využite možnosti údržby a servisu v Mototechna servise, ktorý slúži motoristom spoľahlivo už niekoľko generácií.

Vozový park pod kontrolou

Získajte nový motor pre vaše podnikanie, reálné úspory TCO i flexibilitu. Zjednoťte, plánujte a obnovujte pravidelne váš vozový park s garantovanou odkupnou cenou podľa najazdených km.