Financování

Mototechna Financovanie

Nestrácajte čas vybavovaním si úveru v banke. U nás môžete vyriešiť všetko pod jednou strechou, 7 dní v týždni a za porovnateľných podmienok. Medzi poskytovateľov úverov sme pre vás vybrali tých najsilnejších partnerov.

Úver od Mototechny

Úver od Mototechny je najobľúbenejší spôsob zaobstarania si nového auta bez potrebnej hotovosti. Jednoducho si zvoľte výšku pravidelnej mesačnej splátky a dobu, počas ktorej chcete túto čiastku platiť a o všetko ostatné sa postaráme my. Po uplynutí doby, počas ktorej auto splácate, nenasledujú žiadne ďalšie poplatky a zmluva poslednou splátkou končí. Využite aj vy našu pozíciu, kde vďaka viac ako 20 000 uzavretým zmluvám každý rok získate tie najvýhodnejšie podmienky.

Financování

Akontácia

Akontácia je čiastka, ktorou sa podieľate na nákupe nového auta, výhodou úveru od Mototechny je možnosť financovať až 100% ceny auta. Je len na vás, či chcete časť ceny auta hradiť pri podpise zmluvy, alebo využijete možnosť ponechať si vlastné prostriedky na iné výdavky.

Pravidelné splátky

S úverom od Mototechny sa nemusíte báť zmien podmienok počas trvania zmluvy. Všetky parametre, ktoré sme dohodli na začiatku sú platné po celú dobu trvania zmluvy. Jednoducho si zvoľte čiastku, ktorú chcete mesačne platiť a táto čiastka bude rovnaká po celú dobu trvania zmluvy. Uhradením poslednej splátky zmluva končí bez dodatočných nákladov, ktoré by vás mohli prekvapiť.

Financování

Úrok už od 3,49%

Ponuku môžu využiť všetci zákazníci, ktorí zakúpia vozidlo s rokom výroby od roku 2015 a zároveň využijú možnosti financovania s vybranými produktmi partnerov AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. Podmienky úveru u konkrétneho auta sa môžu líšiť v náväznosti na konkrétne vstupné údaje a individuálne podmienky financovania požadované zákazníkom a poskytnuté zákazníkovi jeho zvoleným obchodným partnerom.

Reprezentatívny príklad

Cena auta: 12 000 EUR
Akontácia (podiel zákazníka na kúpnej cene): 30 %, tj. 3 600 EUR
Doba trvania úveru: 60 mesiacov
RPMN: 3,49 %
Mesačná splátka: 152,35 EUR
Celková výška spotrebiteľského úveru: 8 400 EUR (kúpna cena mínus podiel zákazníka na kúpnej cene)
Celková čiastka splatná spotrebiteľom: 9 141 EUR (splátka x počet splátok)
Úroková sadzba: 3,49%

Pre koho je výhodný

Úver od Mototechny je výhodný pre všetkých, nech už ste podnikateľ, firma, alebo bežný spotrebiteľ. Pre každého z vás má úver od Mototechny špecifické výhody. Ste platcom DPH? Pokiaľ áno, tak s úverom od Mototechny môžete v prípade nákupu

Prečo práve od Mototechny

S nami môžete o úver požiadať 7 dní v týždni od 8 do 22 hodín, stačia vám iba 1 doklad totožnosti a samotné schválenie trvá do 20 minút. Zároveň vďaka našej veľkosti môžete využiť nadštandardné podmienky od renomovaných spoločnosti, ktoré sa zaoberajú poskytovaním úverov. Prečo teda tráviť čas obiehaním pobočiek rôznych bánk, keď u Mototechny máte všetko na jednom mieste a počas celej našej otváracej doby? Ušetrite si čas i starosti a využite najobľúbenejšiu formu nákupu nového auta v Mototechne!

Odporúčané vozy