Mototechna Financovanie

Nestrácajte čas vybavovaním si úveru v banke. U nás môžete vyriešiť všetko pod jednou strechou, 7 dní v týždni a za porovnateľných podmienok. Medzi poskytovateľov úverov sme pre vás vybrali tých najsilnejších partnerov.

Ako funguje Bumerang úver

Bumerang úver kombinuje výhody nízkej splátky a kratšej doby operatívneho leasingu a slobodu rozhodnutia ako s autom na konci financovania naložiť. Jednoducho si zvoľte výšku akontácie, výšku mesačnej splátky, ktorá nezaťaží váš rozpočet a časť ceny auta odložte na koniec financovania.

Golf

Prvá splátka

Je len na vás, či chcete použiť časť svojich prostriedkov na nákup auta, s produktom Bumerang nemusíte mať na začiatku nič, financovanie je možné od 0% akontácie.

Pravidelné splátky

Sami zvolíte výšku splátky, ktorá vám bude vyhovovať. Navyše pre výpočet nízkej splátky nemusíte zvoliť dlhú dobu financovania. S nami budete auto financovať maximálne 4 roky.

Posledná splátka

Jedná sa o poslednú navýšenú splátku, ktorej uhradením úver zaniká. Jej výška závisí len na vás, máte možnosť zvoliť v rozmedzí 0% - 70% z ceny.

Alternatívy poslednej splátky

Neviete, či budete mať dostatok prostriedkov na úhradu poslednej splátky? Máme pre vás niekoľko možností, ako túto obavu zahnať.

1

Doplatenie zostávajúcej čiastky

Výšku poslednej splátky si sami zvolíte pri uzavrení zmluvy. Môžete ju potom uhradiť v hotovosti, alebo opäť splácať v pravidelných mesačných splátkach.

2

Garancia odkúpenia auta

Už pri uzavrení zmluvy vám dokážeme povedať za akú cenu vaše auto na konci zmluvy vykúpime, táto cena je obvykle vyššia alebo rovná poslednej splátke, a je len na vás, či nám auto predáte späť, alebo si auto radšej ponecháte.

3

Výber nového auta

V rámci garancie odkupnej ceny môžete auto vymeniť za novšie a ďalej pokračovať vo financovaní za rovnaných podmienok ako pri predchádzajúcom aute. Využite možnosť každé 2 roky jazdiť novým autom, ktoré u nás máte bez vysokých mesačných splátok.

Ponuka Bumerang áut
Reprezentatívny príklad

Mitsubishi ASX 1.6 DI-D, cena: 19 999 €, akontácia (podiel zákazníka na kúpnej cene): 40 %, tj. 7999,6 €, doba trvania úveru: 36 mesiacov, mesačná splátka: 125 €, posledná navýšená splátka: 9000 €, celková výška spotrebiteľského úveru: 11.999,4 € (kúpna cena mínus podiel zákazníkana kúpnej cene), celková čiastka splatná spotrebiteľom: 13 500 € (splátka 125 € × 36 + posledná navýšená splátka 9000 €), úroková sazba: 4,89 % p.a., RPMN: 4,89 %. Dojednanie poistenia nie je podmienkou získania úveru.
Garantovaná odkupná cena platná po dobu 36 mesiacov odo dňa uzatvorenia kúpnej zmluvy za podmienok bežného používania vozidla: 11 500 €. Uvedením garantovanej odkupnej ceny v kúpnej zmluve už v okamihu predaja vozidla nie je dotknutá možnosť výkupu automobilu za vyššiu cenu v závislosti od stavu automobilu a aktuálnych trhových podmienok.
Mototechna, značka zánovných vozidiel v rámci skupiny AAA AUTO, aktuálne umožňuje získať na financovanie nákupu vozidiel úver s garantovanou odkupnou cenou automobilu Bumerang. Tento produkt je mutáciou v zahraničí veľmi populárneho úverového produktu, upraveného na podmienky tuzemského trhu. Viac informácií na www.mototechna.sk. Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. vykonáva finančné sprostredkovanie pre viacerých veriteľov. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. § 850 a nasl. Občianskeho zákonníka.

Odporúčané autá